DebitursDebiturs
Forgot password?

Apartmentet Koloseu

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20181,798ден
Апартамент
Албанија
Драч
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Kompleksi turistik KOLOSEU gjendet në afërsi prej 100m nga plazhi I cili gjendet tek Shkembii  Kavajes, I cili esht komleks turistik familjar dhe I pershtatshem per disa lloje grupesh si ato familjare cifte, dhe te ndryshme posedon hyrje me kapacitete te ndryshme apartamentet jan të pajisura me kuzhina, për gatim, kondicioner, banjo etj.

Туристичкиот комплекс Колосе е лоциран во непосредна близина на плажа на 100 м од Шкемби Кавајес, кој е семејно одморалиште и погодно за повеќе видови групи како што се семејните парови и различни влезови со различни капацитети апартмани се опремени со кујни , за готвење, климатик, бања итн.

 

 

_______________________________________________________________________________

Apartamentet  – Koloseu

Драч – Shkembi Kavajes

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

– еuro

– еуро

21 еuro

21 еуро

29 euro

29 еyрo

 

Политика на Apartmentet Koloseu

14:00
12:00

Услугите на Apartmentet Koloseu

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

Apartmentet Koloseu Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло