DebitursDebiturs
Forgot password?

Alva Donna World Palace 5*

Достапност на аражманот

Хотел 'Alva Donna World Palace' се наоѓа во Кемер и има бесплатен Wi-Fi и сеопфатeн оброк план. Овој модерен хотел располага со BBQ / пикник област, 24-часовен бизнис центар и перење услуга. Хотелот 'Alva Donna World Palace' нуди модерни соби опремени со минибар а, истотака нуди и удобно место за кафе. Постојат избор на пијалоци кои може да се изберат од надворешниот бар, кој има поглед на плажа. Анталија аеродром е на 80-минутно возење од хотелот. Исто така е погодно лоциран во непосредна близина на избор на опции за јадење.
Термини Цена по лице
11.07.2018103,292ден
5 ѕвезди
Турција
Анталија
+38972311810
14:00
12:00

Политика на Alva Donna World Palace 5*

14:00
12:00

Услугите на Alva Donna World Palace 5*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Alva Donna World Palace 5* Анталија, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло