DebitursDebiturs
Forgot password?

KOMPLEKSI TURISTIK KOLOSEU

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
18.06.20181,240ден
Апартамент
Албанија
Драч
072/ 311 -810
14:00
12:00
1 вечери

Kompleksi turistik KOLOSEU gjendet në afërsi prej 100m nga plazhi I cili gjendet tek Shkembii  Kavajes, I cili esht komleks turistik familjar dhe I pershtatshem per disa lloje grupesh si ato familjare cifte, dhe te ndryshme posedon hyrje me kapacitete te ndryshme apartamentet jan të pajisura me kuzhina, për gatim, kondicioner, banjo etj.

________________________________________________________________________________

Туристичкиот комплекс „Колосеу“ се наоѓа кај Шкимби и Каваја,во близина од 100 метри до плажата.Овој туристички комплекс нуди забава и е наменет за разни одмори од типот на:семејни,одмори за парови,одмори со пријатели.Апартманите располагаат со кујна клима,ТВ,балкони,тоалет.

Kompleksi Koloseu – Shkembi Kavajes 

 

HB ( mengjesi , darka ) 

HB (Доручек , Вечера )

FB ( Fjetja , mengjesi , dreka , darka )

FB ( Појадок , Ручек , Вечера ) 

Туристичкиот комплекс „Колосеу“

20 €

 

28 €

Политика на KOMPLEKSI TURISTIK KOLOSEU

14:00
12:00

Услугите на KOMPLEKSI TURISTIK KOLOSEU

 • WI FI
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

KOMPLEKSI TURISTIK KOLOSEU Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло