DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел Merry

Достапност на аражманот

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

219 €

11.07-21.07

259 €

20.08-30.08

259 €

06.06-16.06

219 €

16.07-26-07

259 €

25.08-04.09

259 €

11.06-21.06

219 €

21.07-31.07

259 €

30.08-09.09

229 €

16.06-26.06

219 €

26.07-05.08

259 €

04.09-14.09

219 €

21.06-01.07

219 €

31.07-10.08

259 €

09.09-19.09

219 €

26.06-06.07

239 €

05.08-15.08

259 €

14.09-24.09

219 €

01.07-11.07

259 €

10.08-20.08

259 €

19.09-29.09

219 €

06.07-16.07

259 €

15.08-25.08

259 €

23.09-04.10

219 €

Термини Цена по лице
01.06.201813,578ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
10 вечери

Хотел Merry

Хотел  Merry **** се наоѓа на 500 м. одалеченост од плажата Long Beach, и на 18 км. одалеченост од Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 113 соби и 20 апартмани, базен, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, Wi-Fi, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар и ТВ. 

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок  (BB),клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

Политика на Хотел Merry

14:00
12:00

Услугите на Хотел Merry

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Хотел Merry Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло