DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел Sunny Hill

Достапност на аражманот

Термини Цени по особа Термини Цени по особа Термини Цени по особа
01.06-11.06

99€

11.07-21.07

199€

20.08-30.08

199€

06.06-16.06

99€

16.07-26.07

199€

25.05-04.09

185€

11.06-21.06

119€

21.07-31.07

199€

30.08-09.09

185€

16.06-26.06

119€

26.07-05.08

199€

04.09-14.09

165€

21.06-01.07

139€

31.07-10.08

199€

09.09-19.09

155€

26.06-06.07

159€

05.08-15.08

199€

14.09-24.09

155€

01.07-11.07

189€

10.08-20.08

199€

19.09-29.09

155€

06.07-16.07

189€

15.08-25.08

199€

23.09-04.10

155€

Термини Цена по лице
01.06.20176,138ден
Хотел
2 ѕвезди
Турција
Кушадаси
+38972311810
14:00
12:00
10 вечери

Хотел Sunny Hill**

Хотелот сe нaoѓа на околу 1 км. од центарот на градот и на околу 800м. Од плажата Ladies Beach нa 400м. Од популарната улуца со кафе барови “Bar Street” . Исто така хотелот се наоѓана 5 мин. Пешачење од познатиот клуб Jade Beach Club. Хотелот располага со вкупно 25 соби, базен, бар на базенот, ресторан со поглед на градот, снек бар, WI-FI. Секоја соба располага со клима, споствена бања, балкон, ТВ.

Политика на Хотел Sunny Hill

14:00
12:00

Услугите на Хотел Sunny Hill

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок, клима и превоз.

 • Дете од 0-5,99 години ( само превоз) 60€, второ дете 20% попуст.
 • Дете од 6-11,99 години, 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2016-31.08.2016 Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1€=62 ден. 

Хотел Sunny Hill Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло