DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел- SAPPHIRE

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
17.06.20181,488ден
Хотел
Бугарија
Сончев Брег
1
1 вечери

Овој имот е 3 минути пешачење од плажа. Одликувајќи се со отворен базен и базен бар, Complex Sapphire е 200 метри од песочна плажа и главната улица со продавници и ресторани во Сончев Брег. Ресторанот на самото место служи интернационална кујна и доаѓа со зелена тераса.
Сафир комплекс нуди климатизирани соби со кабловска телевизија и мал фрижидер. Сите имаат балкон и приватна бања со туш и слободни тоалети.

Автомобил имот, шопинг тури или брод патувања може да се организира на 24-часовна рецепција. Сеиф, перење услуги и шатл трансфери до аеродром Бургас, 35 километри, се достапни на дополнителен товар.

Најблиската автобуска станица е 50 метри од имотот, додека централната автобуска станица е на 200 метри. Барсело Референци Мол е 100 метри одиме подалеку. Слајдовите на Акција Аква Парк Сончев Брег се достапни во 300 м.

Ова е омилен дел на нашите гости на Сончев Брег, според независните критики.

Овој имот е исто така оценет за најдобра вредност во Сончев Брег! Гостите добиваат повеќе за своите пари во споредба со другите својства во овој град.

Гости кои останаа тука зборуваат за овие популарни обележја: Джани, Мол Сончев Брег и Какао Бич.

Хотел- SAPPHIRE**

Тв ,ВЦ , Мини Бар Балкон, Базен , Ресторант

17.06-06.07.2018

26.08-31.08.2018

07.07-25.08.2018
Двокреветна ,Tpoкpeветна,coбa,Aпартман All inclusive 24 евра пo лицe All inclusive 30 евра пo лицe
Доплатa зa тpeтo лeглo:дете од 2 дo 12 год co два родитела – безплате o,второ дете од 2-12 год плакa-50% од  цена за возpaceн Зодoлжителна доплата на туристигка такса од 5 евра по лице за целиот престој .

Политика на Хотел- SAPPHIRE

Услугите на Хотел- SAPPHIRE

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

Хотел- SAPPHIRE Сончев Брег, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло