DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел ROYAL

Достапност на аражманот

20/05/2017 - 27/05/2017 99.00€ 7 промо
27/05/2017 - 03/06/2017 129.00€ 7 промо
03/06/2017 - 10/06/2017 159.00€ 7 промо
10/06/2017 - 17/06/2017 240.00€ 7
17/06/2017 - 24/06/2017 260.00€ 7
24/06/2017 - 01/07/2017 280.00€ 7
01/07/2017 - 08/07/2017 300.00€ 7
08/07/2017 - 15/07/2017 320.00€ 7
15/07/2017 - 22/07/2017 330.00€ 7
22/07/2017 - 29/07/2017 330.00€ 7
29/07/2017 - 05/08/2017 330.00€ 7
05/08/2017 - 12/08/2017 330.00€ 7
12/08/2017 - 19/08/2017 330.00€ 7
19/08/2017 - 26/08/2017 300.00€ 7
26/08/2017 - 02/09/2017 250.00€ 7
02/09/2017 - 09/09/2017 200.00€ 7
09/09/2017 - 16/09/2017 170.00€ 7
16/09/2017 - 23/09/2017 130.00€ 7
Термини Цена по лице
20.05.20176,138ден
Хотел
3 ѕвезди
Грција
Хaлкидики
+38972311810
14:00
12:00
7 вечери

Хотел ROYAL ***

Хотелот Ројал е лоциран на прекрасната песочна плажа во Фурка. Хотелот располага со 37 ,1/3 и 1/2+1 соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. Лежалките на плажа се доплаќаат 5 еур или се бесплатни со нарачка на пијалок. Дел од нашата понуда се 1/3 соби.

Политика на Хотел ROYAL

14:00
12:00

Услугите на Хотел ROYAL

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Услови под кои важи аранжманот
  *HB (Half Board / Полупансион):
 • Доручек 08:00-10:00ч. на база шведска маса
 • Вечера 19:30-21:30ч.  на база шведска маса
  НАПОМЕНА: - Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга ПОЛУПАНСИОН  за број на ноќевања дадени во табелата - Прво дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО - Второ дете од 0 до 6г. со двајца возрасни без легло- БЕСПЛАТНО - Прво дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата - Трет возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата - Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот - Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот - Сместување во собите е во 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 10 часот по локално време - За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5% - Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари. - Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
 • возрасни: 35 €
 • деца од 2 до 12 години: 25 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

Хотел ROYAL Хaлкидики, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло