DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел Melike

Достапност на аражманот

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

179 €

11.07-21.07

289 €

20.08-30.08

269 €

06.06-16.06

179 €

16.07-26-07

289 €

25.08-04.09

269 €

11.06-21.06

189 €

21.07-31.07

289 €

30.08-09.09

249 €

16.06-26.06

189 €

26.07-05.08

289 €

04.09-14.09

229 €

21.06-01.07

209 €

31.07-10.08

289 €

09.09-19.09

229 €

26.06-06.07

219 €

05.08-15.08

289 €

14.09-24.09

219 €

01.07-11.07

249 €

10.08-20.08

289 €

19.09-29.09

219 €

06.07-16.07

279 €

15.08-25.08

289 €

23.09-04.10

209 €

Термини Цена по лице
01.06.201711,098ден
Хотел
3 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
10 вечери

Хотел  Melike *** се наоѓа на 50 м од плажата Ladies Beachi  2 km  од центарот на градот. Хотелот расоплага со надворешен базен ,  со бар, соба за забава која вклучува пикадо, пинг понг . Хотелот има  72 соби, повекето се со поглед на море, опремени се со тв, мини бар,  wi –fi, фен за коса.

Во цената е вклучено автобуски превоз,клима, 10 ноќевања со појадок( шведска маса)
Доплата за полуппансион ( појадок и вечера ) е 30€ по лице
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2017- 31.08.2018
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

Политика на Хотел Melike

14:00
12:00

Услугите на Хотел Melike

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Хотел Melike Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло