DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел HBS

Достапност на аражманот

01.06-11.06

109 €

11.07-21.07

194 €

20.08-30.08

194 €

06.06-16.06

119 €

16.07-26-07

194 €

25.08-04.09

185 €

11.06-21.06

129 €

21.07-31.07

194 €

30.08-09.09

185 €

16.06-26.06

139 €

26.07-05.08

194 €

04.09-14.09

165 €

21.06-01.07

159 €

31.07-10.08

194 €

09.09-19.09

155 €

26.06-06.07

169 €

05.08-15.08

194 €

14.09-24.09

155 €

01.07-11.07

184 €

10.08-20.08

194 €

19.09-29.09

155 €

06.07-16.07

184 €

15.08-25.08

194 €

23.09-04.10

155 €

Термини Цена по лице
01.06.20176,758ден
Хотел
2 ѕвезди
Турција
Кушадаси
+38972311810
14:00
12:00
10 вечери

Хотел HBS**

Хотелот HBS e лоциран во центарот на градот , на околу 500 м. од градска плажаи на околу 3 км. Ladies Beach. Хотелот располага со вкупно 24 соби . Собите располагаат со клима, сопствена бања, ТВ, интернет.

Политика на Хотел HBS

14:00
12:00

Услугите на Хотел HBS

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок(BB), клима и превоз.

 • Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
 • Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2016- 31.08.2016 Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

Хотел HBS Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло