DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел “GOLDEN BEACH” – Метаморфозис

Достапност на аражманот

"Golden Beach" Meтаморфозис термин МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
19 26 02 09 16 23 30 07 14 21 28 04 11 18 25 01 08 15 22
Бр. ноќи 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 7AI 5AI
по лице во 1/2+1 (AI) 170 200 240 300 330 350 380 420 470 470 470 470 470 430 380 330 250 170 100
Термини Цена по лице
19.05.201810,540ден
Хотел
3 ѕвезди
Грција
Хaлкидики
+38972311810
14:00
12:00

Хотел “GOLDEN BEACH” – Метаморфозис

 EARLY BOOKING 

15% попуст за уплата до 01.02.2018  |  10% попуст за уплата до 01.03.2018  |  5% попуст за уплата до 01.04.2018

прво дете до 14 год – БЕСПЛАТНО  |  второ дете до 6 год – БЕСПЛАТНО  |  трет возрасен – 50% попуст

Хотелот “Golden beach” е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/2+1 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажа и море. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и централниот парк и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен кој е бесплатен за користење за гостите. Хотелот има сопствени лежалки на плажа кој се со доплата 5€ на ден (2 лежалки и чадор). Ви посакуваме пријатен престој.

Политика на Хотел “GOLDEN BEACH” – Метаморфозис

14:00
12:00

Услугите на Хотел “GOLDEN BEACH” – Метаморфозис

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

НАПОМЕНА
 • -  Цените се дадени по лице за 7 ноќи (AI light), без превоз;
 •  All Inclusive Light програмата вклучува:појадок - шведска маса од 08 до 10 часот,      - ручек - избор од две главни јадења, гарнир и неколку видови салата од 13 до 15 часот,вечера - шведска маса, 4 главни јадења, гарнир и салати.. од 19 до 21 часот, - локални алхохолни и безалхохолни пијалоци од 12:00-17:30 часот и од 19:00-21:00 часот. - секој петок навечер бесплатни коктели, секој ден бесплатен сладолед од 15 до 16 часот.
 • -  КЛИМА и Wi-Fi интернет - БЕСПЛАТНО;
 • -  Организиран превоз од Штип; Куманово; Скопје; Велес; Неготино; Страмица; Удово; Гевгелија;
 • -  Цените се израени во еур за уплата во денарска против вредност 1€ = 62 мкд.
 • -  Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
 • -  Прво дете до 14 год со 2 возрасни на редовно легло - БЕСПЛАТНО;
 • -  Прво дете од 14 до 16 год 2 возрасни на редовно легло 70% попуст;
 • -  Второ дете до 6 год со 2 возрасни лица - БЕСПЛАТНО; -  Трето возрасно лице на редовно легло  50% попуст;
 • -  Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца  до 12год. Деца до 2год - бесплатно (без седиште).
 • -  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • -  Доплата за патничко осигурување 150 мкд / за лица над 65 год - 300 мкд.

Хотел “GOLDEN BEACH” – Метаморфозис Хaлкидики, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло