DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел Dabaklar

Достапност на аражманот

термини цена по особа термини

цена по особа

термини цена по особа  
01.06-11.06

299 €

11.07-21.07

349€

20.08-30.08

349 €

06.06-16.06

299 €

16.07-26.07

349 €

25.08-04.09

349€

11.06-21.06

309 €

21.07-31.07

349 €

30.08-09.09

349€

16.06-26.06

309 €

26.07-05.08

349 €

04.09-14.09

319 €

21.06-01.07

319€

31.07-10.08

349 €

09.09-19.09

319 €

26.06-06.07

319 €

05.08-15.08

349 €

14.09-24.09

319 €

01.07-11.07

349 €

10.08-20.08

349 €

19.09-29.09

309 €

06.07-16.07

349€

15.08-25.08

349€

23.09-04.10

309 €

Термини Цена по лице
01.06.201818,538ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
10 вечери

Хотел Dabaklar

Хотел Dabaklar ****  лоциран е во центарот на градот ,а одалечен oколу 250 м од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 82 соби, базен, ресторан, лоби бар, , wi-fi. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, мини бар, балкон, телефон, ТВ и Wi-fi.

Цените се дадени на база ноќевање со појадок и вечера ( HB ),клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години бесплатно, второ дете 50% попуст.
Деца од 6-11,99 години 50% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

Политика на Хотел Dabaklar

14:00
12:00

Услугите на Хотел Dabaklar

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Хотел Dabaklar Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло