DebitursDebiturs
Forgot password?

ХОТЕЛ BAHAMI Residence***

Достапност на аражманот

Тип на сместување

16.06-07.07.2017 26.08-05.09.2017

08.07 – 25.08.2017

Двокреветна соба
34 € за соба
42 € за соба
Студио (макс 3 лица)
40 € за студио
51 € за студио
Апартман (макс 4 лица)
48 € за апартман
60 € за апартман
Доплата по сопсвен избор:
 • Појадок 3 €
 • Ручек 6 €
 • Вечера 6 €
Термини Цена по лице
01.07.20172,086ден
Хотел
3 ѕвезди
Бугарија
Сончев Брег
+38972311810
14:00
12:00
7 вечери

ХОТЕЛ BAHAMI Residence*** СОНЧЕВ БРЕГ

Се наоѓа во центарот на Сончев брег на само 5 мин од главното шеталиште. Нов, луксузен хотел , втора сезона. Претставува склоп од двокреветни соби, студија и апартмани. Во рамките на хотелот има базен со бесплатни лежалки и чадори за сонце, рецепција, ресторан, лоби бар. Во сите соби има комплетно опремена кујна со прибор и опрема за готвење, големи плазмени ТВ, ладилник, тиоалет, клима, балкон. Одличен избор.

Политика на ХОТЕЛ BAHAMI Residence***

14:00
12:00

Услугите на ХОТЕЛ BAHAMI Residence***

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

ХОТЕЛ BAHAMI Residence*** Сончев Брег, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло