DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел AMON GARDEN 3*

Достапност на аражманот

Цени за термини по типови простории и услуги
 
Термини По лице во 1/2+1 Бр. ноќевања
20/05/2017 - 27/05/2017 70.00€ 7
27/05/2017 - 03/06/2017 90.00€ 7
03/06/2017 - 10/06/2017 125.00€ 7
10/06/2017 - 17/06/2017 155.00€ 7
17/06/2017 - 24/06/2017 175.00€ 7
24/06/2017 - 01/07/2017 195.00€ 7
01/07/2017 - 08/07/2017 220.00€ 7
08/07/2017 - 15/07/2017 240.00€ 7
15/07/2017 - 22/07/2017 260.00€ 7
22/07/2017 - 29/07/2017 260.00€ 7
29/07/2017 - 05/08/2017 260.00€ 7
05/08/2017 - 12/08/2017 260.00€ 7
12/08/2017 - 19/08/2017 240.00€ 7
19/08/2017 - 26/08/2017 220.00€ 7
26/08/2017 - 02/09/2017 175.00€ 7
02/09/2017 - 09/09/2017 145.00€ 7
09/09/2017 - 16/09/2017 125.00€ 7
16/09/2017 - 23/09/2017 90.00€ 7
23/09/2017 - 30/09/2017 70.00€ 7
Термини Цена по лице
20.05.20174,340ден
Хотел
3 ѕвезди
Грција
Хaлкидики
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

ЛЕТО 2017 » ГРЦИЈА » ХАЛКИДИКИ » ПЕФКОХОРИ

Хотел AMON GARDEN 3*

На само 100 м. од плажа и 200 м. од центарот на Пефкохори е социран хотел AMON GARDEN 3*. Хотелски содржини: 27 хотелски студиа на приземје, први и втори кат, базен со 2 нивоа на длабочина од 1,10 и 2,22 м. со лежалки и чадори, лоби бар покрај базенот со голем избор на пијалоци, ресторан во кој се служи појадокот, рецепција со лоби, WI-FI интернет, прекрасно уреден двор со палми и многу зеленило, бесплатен паркинг. Хотелско сместување: Сместувачките капацитети се од типот на студија со комплетно опремена кујна со фрижидер и се состојат од 3 редовни легла и една софа на расклопување, наменета за дете до 12 год. кое се сместува бесплатно, Baby cot, клима, купатило со фен, крпи за раце и тело, TV, гардеробер, телефон, ноќни ламби, тераса со масичка и столчиња со поглед на базен. Дозволени се домашни миленичиња. Хотелски Услуги: Појадок, шведска маса (на самопослужување) од 08:30 до 10:00 во ресторанот на хотелот. Вечера – мени, избор од 4-5 главни јадења/салата/десерт, во ресторанот кој се наоѓа на сама плажа. Чистењето на студијата е секој ден а промена на постелнина и крпи на секои 3 дена.

Политика на Хотел AMON GARDEN 3*

14:00
12:00

Услугите на Хотел AMON GARDEN 3*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Услови под кои важи аранжманот
  - Цените се дадени по лице за 7 ноќи со појадок во студио со 3 редовни легла, без превоз - Хотелското сместување е од тип студио со комплетно опремена кујна; - Појадок (шведска маса), вечера - мени; со доплата по сопствен избор; - КЛИМА - БЕСПЛАТНА; - Baby cot - БЕСПЛАТНО, доколку има слободно; - Wi-Fi интернет - БЕСПЛАТЕН - Превоз од Штип; Скопје; Куманово; Велес; Неготино; Удово; Гевгелија; - HB - (појадок и вечера); -Цените се израени во еур за уплата во денарска против вредност 1€ = 62 мкд. ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ: -  Прво дете до 12 години - БЕСПЛАТНО; -  Второ дете до 12 години - 50% попуст; -  Трет возрасен - 40% попуст; - За уплата на две смени (една по друга), 10% попуст на втората смена; - Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца  до 12год. Деца до 2год - бесплатно (без седиште). - Доплата за вечера: 65€ за возрасни / 35€ за деца до 10 год. за цел престој; - При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа, - Доплата за патничко осигурување 150 мкд / за лица над 65 год - 300 мкд.  

Хотел AMON GARDEN 3* Хaлкидики, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло