DebitursDebiturs
Forgot password?

Хотел Alish

Достапност на аражманот

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

25.05.-13.06.

39 €

17.07.-22.08.

61 €

14.06.-04.07.

44 €

23.08.-10.09.

48 €

05.07-16.07.

48 €

11.09.-29.09.

39 €

Термини Цена по лице
25.05.20172,418ден
14.06.20172,728ден
05.07.20172,976ден
17.07.20173,782ден
23.08.20172,976ден
11.09.20172,418ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
10 вечери

Хотел Alish 4*

Хотелот ALISH 4* е лоциран на 200м од Long Beach и на одалеченост од 7 км. од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 130 соби.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан
 • Wi – Fi интернет
 • Сеф

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон
 • Wi – Fi интернет

Политика на Хотел Alish

14:00
12:00

Услугите на Хотел Alish

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден

Цените се дадени на база се вклучено (Аil inclusive) по лице. Дете од 0-5,99 г. - бесплатно, второ дете 50% попуст. Дете од 6-11,99 г.- 50% попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.

Хотел Alish Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло