DebitursDebiturs
Forgot password?

ХОТЕЛ ПЛАНЕТА*****

Достапност на аражманот

Тип на сместување

Јули-Август

Двокреветна соба ( All Inclusive )
44 € по лице
1 дете Бесплатно – 2-ро дете – и двете плаќаат 50% од цената за возрасен
Термини Цена по лице
01.07.20172,699ден
Хотел
5 ѕвезди
Бугарија
Сончев Брег
+38972311810
14:00
12:00
7 вечери

ХОТЕЛ ПЛАНЕТА***** СОНЧЕВ БРЕГ

5-то звезден луксузен хотел во центарот на Сончев Брег. Располага со повеќе базени, ресторани и кафетерии во склоп на хотелот. Собите се луксузно опремени со клима, тв, мини бар, тоалет , балкон. Хотелот работи на база на All inclusive

Политика на ХОТЕЛ ПЛАНЕТА*****

14:00
12:00

Услугите на ХОТЕЛ ПЛАНЕТА*****

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

ХОТЕЛ ПЛАНЕТА***** Сончев Брег, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло