DebitursDebiturs
Forgot password?

Куќа “Yannis

Достапност на аражманот

Вонсезонски цени
Термин Ноќевања 1/2
28/05-04/06 7 5.890 (95)
04/06-11/06 7 7.130 (115)
11/06-18/06 7 8.370 (135)
18/06-25/06 7 9.610 (155)
25/06-02/07 7 10.850 (175)
Сезонски цени
Термин Ноќевања 1/2
02/07-11/07 9 28.830 (465)
11/07-20/07 9 30.690 (495)
20/07-29/07 9 31.930 (515)
29/07-07/08 9 31.930 (515)
07/08-16/08 9 31.930 (515)
16/08-25/08 9 31.930 (515)
25/08-03/09 9 29.450 (475)
Вонсезонски цени
Термин Ноќевања 1/2
03/09-10/09 7 10.250 (165)
10/09-17/09 7 8.990 (145)
17/09-24/09 7 7.750 (125)
Термини Цена по лице
28.05.20175,890ден
Вила
2 ѕвезди
Грција
Касандра
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Куќа “Yannis” Афитос – Касандра

Приземје
Оддалечност од море: 5-7 минути
Структура: Двокреветни апартмани со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, клима.
Забелешка: вилата се наоѓа во центарот на Афитос и располага со сопствен паркинг

Напомени и услови:

– Цените во табелите се дадени во денари и евра, плаќaње исклучиво во денари

– Вонсезонските цени се по лице за пакет аранжман од 7 ноќевања со вкучен автобуски превоз

– За користење на сопствен превоз, се одбива по 620мкд. (10 евра) од цената за првото и второто лице

– Сезонските цени се за наем на цело студио/ апартман, 7 ноќевања

– Термините во табелите се денови на започнување и завршување на аранжманот

– Тргнување од Скопје во 03.00 часот, состанок на групата во 02.30 часот, за оние кои користат организиран автобуски превоз, истиот чини:Максимум дозволено, сместување на едно дете до 6 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман

Возрасни 2.170мкд. (35 евра)

Деца до 12 години 1.550мкд. (25 евра)

Деца до 2 години бесплатно, без седиште

– Задолжително патничко-здравствено осигурување, информации во агенцијата

kon.dr

Политика на Куќа “Yannis

14:00
12:00

Услугите на Куќа “Yannis

  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Куќа “Yannis Касандра, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло