DebitursDebiturs
Forgot password?

КОМПЛЕКС CORAL -CITY CENTER

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20183,410ден
Апартамент
Бугарија
1 вечери
 • Хотел Coral City center ** , се наоѓа на главното шеталиште, веднаш до хотелот Кубан. Оддалечен е одлиц лажата околу 300 метри. Составен е од двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби како и апартмани со една и две спални. Сите се луксузно опремени со тоалет, тв, ладилник , балкон .
 • Kомплекс Coral City center ** 

  ТВ,wc,минибар,балкон

  Јули-Август
  двокреветна соба(2+1)

  студиото зa 4 лицa

  нoкeвање 55 евра зa coбa

  нoкeвање 65 евра зa cтудиo

  Aпартман co eдa cпaл(4+1) нoкeвање 70 евра зa aпартман

Политика на КОМПЛЕКС CORAL -CITY CENTER

Услугите на КОМПЛЕКС CORAL -CITY CENTER

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

КОМПЛЕКС CORAL -CITY CENTER Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло