DebitursDebiturs
Forgot password?

Вила “ZEFYROS” – Неи Пори

Достапност на аражманот

 EARLY BOOKING 15% попуст за уплата до 01.02.2018   |  10% попуст за уплата до 01.03.2018   |  5% попуст за уплата до 01.04.2018
"ZEFYROS" Неи Пори термин МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
27 03 10 17 24 01 08 15 22 29 05 12 19 26 02 09 16 23
бр. ноќи 7 7 7 7 7 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 7 7 7 7 7
1/2 студио 70 90 110 130 150 290 320 350 350 350 350 320 160 145 120 95 70 50
1/3 студио 80 100 125 145 170 320 350 380 380 380 380 350 175 155 130 105 80 60
Дуплекс АПТ /3+3/ 60 80 100 120 140 480 520 560 560 560 560 520 145 125 100 75 60 45
опис на ценовникот цени по лице со превоз цени за наем на цело студио цени по лице со превоз
Термини Цена по лице
27.05.20184,340ден
Вила
3 ѕвезди
Грција
Неи Пори
+38972311810
14:00
12:00

Вила “ZEFYROS” – Неи Пори

Бесплатно сместување за 3-то лице во студио / 5-то и 6-то лице во дуплекс апартман

Вила “ZEFYROS се наоѓа на нај добрата лoкација во центарот на Неи Пори, веднаш до црквата и на само 20m од плажа. Располага со двокреветни и трокреветни студија (на I и II-кат), и дуплекс апартмани за 6 лица (на I и II-кат). Во двокреветните студија има две единечни легла, во трокреветните студија има еден брачен и еден единечен, додека во дуплекс апартманите во секоја спална има по еден брачен и еден единечен и одделна кујна. Секое студио/апартман е комплетно опремено со: кујна со комплетен прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер.., тоалет, балкон со масичка и столчиња (повеќето од студијата се со поглед напред кон улица/море и имаат одделна кујна), клима, ТВ, гардеробер. Wi-Fi интернет – Бесплатен

Политика на Вила “ZEFYROS” – Неи Пори

14:00
12:00

Услугите на Вила “ZEFYROS” – Неи Пори

 • WI FI
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

НАПОМЕНА
 • -  Цените се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то лице во студио, 5-то и 6-то лице во дуплекс АПТ, БЕСПЛАТНО сместување;
 • -  Цените за 7 ноќи/8 дена (со *), се дадени за наем на цело студио/апартман без вклучен превоз;
 • -  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • -  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • -  Во студио плаќаат минимум 2 лица | 3-то лице се сместува БЕСПЛАТНО, плаќа само превоз;
 • -  Во дуплекс апартман со две одделни спални, плаќаат минимум 4 лица | 5-то и 6-то лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, плаќаат само превоз;
 • -  Поради генерално чистење на студијата/апартманите после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
 • -  Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
 • -  Превоз од: Штип / Скопје / Куманово / Велес / Удово / Гевгелија;
 • -  Автобусот ги остава/зема патниците веднаш пред вилата;
 • -  Wi-Fi интернет - БЕСПЛАТНО!!
 • -  Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
 • -  За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин;
 • -  За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (без *), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице;
 • -  Доплата за туристичка такса - околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);
 • -  Доплата за клима - 5€ од ден на лице место;
 • -  Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. - бесплатно (без седиште);
 • -  Доплата за патничко осигурување.

Вила “ZEFYROS” – Неи Пори Неи Пори, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло