DebitursDebiturs
Forgot password?

Вила THEMELIS

Достапност на аражманот

Цени за термини по типови простории и услуги
 
Термини 1/4 Апартман 1/4 Апартман приз. Бр. ноќевања
20/05/2017 - 27/05/2017 79.00€ 69.00€ 7*
27/05/2017 - 03/06/2017 89.00€ 79.00€ 7*
03/06/2017 - 10/06/2017 109.00€ 89.00€ 7*
10/06/2017 - 17/06/2017 129.00€ 99.00€ 7*
17/06/2017 - 24/06/2017 149.00€ 119.00€ 7*
24/06/2017 - 01/07/2017 159.00€ 139.00€ 7*
01/07/2017 - 08/07/2017 340.00€ 300.00€ 7
08/07/2017 - 15/07/2017 360.00€ 320.00€ 7
15/07/2017 - 22/07/2017 380.00€ 340.00€ 7
22/07/2017 - 29/07/2017 380.00€ 340.00€ 7
29/07/2017 - 05/08/2017 380.00€ 340.00€ 7
05/08/2017 - 12/08/2017 380.00€ 340.00€ 7
12/08/2017 - 19/08/2017 350.00€ 320.00€ 7
19/08/2017 - 26/08/2017 340.00€ 300.00€ 7
26/08/2017 - 02/09/2017 139.00€ 129.00€ 7*
02/09/2017 - 09/09/2017 119.00€ 109.00€ 7*
09/09/2017 - 16/09/2017 99.00€ 89.00€ 7*
16/09/2017 - 23/09/2017 79.00€ 79.00€ 7*
23/09/2017 - 30/09/2017 69.00€ 69.00€ 7*
Термини Цена по лице
20.05.20174,898ден
Вила
2 ѕвезди
Грција
Хaлкидики
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

ЛЕТО 2017 » ГРЦИЈА » ХАЛКИДИКИ » ФУРКА

Вила THEMELIS

Темелис е хотел од апартмански тип. Има прекрасен двор со зеленило и палми и два базена, еден голем и еден мал, детски. Покрај базенот се наоѓа кафе бар со лежалки и чадори кои се бесплатни, а позади хотелот има паркинг за гостите. Хотелот е оддалечен околу 280 м.од плажа, 150 м. од центарот и се наога во централниот дел на Фурка. Располага со трокреветни студија кои се опремени со кујна со основни садови за готвење, 1 брачен и еден единечен кревет, TV, WC и клима која е вклучена во цената, просторна тераса која е со поглед на базенот и гарнитура на терасата. Промена на постелнина, еднаш во текот на престојот.

Политика на Вила THEMELIS

14:00
12:00

Услугите на Вила THEMELIS

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Услови под кои важи аранжманот
  НАПОМЕНА: - Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз. - За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 15 евра; - Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања. -Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз. - Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време. - За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%. - Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд. - Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:   35 € возрасни   25 € деца од 2 - 12 години     БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

Вила THEMELIS Хaлкидики, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло