DebitursDebiturs
Forgot password?

Вила “MARIA” – Неи Пори

Достапност на аражманот

         EARLY BOOKING  20% попуст за уплата до 01.02.2018  |  15% попуст за уплата до 01.03.2018  |  10% попуст за уплата до 01.04.2018
"MARIA" Неи Пори термин МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
20 27 03 10 17 24 03 12 21 30 08 17 26 02 09 16 23
бр. ноќи 7 7 7 7 7 9 * 9 * 9 * 9 * 9 * 9 * 9 * 7 7 7 7 7
1/3 студио 45 65 90 105 125 275 315 355 405 405 405 355 135 105 85 65 50
1/4 студио 45 70 95 115 135 305 345 395 445 445 445 395 145 115 90 70 55
опис на ценовникот цени по лице со превоз цени за наем на цело студио без превоз цена по лице со превоз
Термини Цена по лице
20.05.20182,790ден
Вила
3 ѕвезди
Грција
Неи Пори
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Вила “MARIA” – Неи Пори

Вила “MARIA се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори веднаш наспроти хотел Platon, 50м од црквата и околу 100m од плажа. Располага со трокреветни студија (на I и II кат) и четворокреветни студија (на II кат). Во трокреветните студија има еден брачен и едено единечено легло. Во четворокреветните има еден брачен и две единечни легла. Секое студио е комплетно опремено со: кујна со комплетен прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер..,(кујната е одделена од спалната соба), тоалет, балкон со масичка со столчиња со поглед кон булеварот и хотелот Платон, клима, ТВ, гардеробер. Wi-Fi интернет – Бесплатен. Наспроти вилата има супермаркет.

______________________________________________________________________________________________________

НАПОМЕНА :

 • –  Цените се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО сместување;
 • –  Цените за 9 ноќи/10 дена (со *), се дадени за наем на цело студио без вклучен превоз;
 • –  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • –  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • –  Во студио плаќаат минимум 2 лица | 3-то и 4-то лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, плаќаат само превоз;
 • –  Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни – БЕСПЛАТНО;
 • –  Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
 • –  Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
 • –  Превоз од: Штип / Скопје / Куманово / Велес / Неготино / Струмица / Удово / Гевгелија;
 • –  Автобусот ги остава/зема патниците пред вилата.
 • –  Wi-Fi интернет – БЕСПЛАТЕН!!
 • –  Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и НE важат за првиот термин.

______________________________________________________________________________________________________

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ :

 • –  За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин;
 • –  За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (без *), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице;
 • –  Доплата за туристичка такса – околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);
 • –  Доплата за клима – 5€ од ден;
 • –  Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 • –  Доплата за патничко осигурување.

Политика на Вила “MARIA” – Неи Пори

14:00
12:00

Услугите на Вила “MARIA” – Неи Пори

 • WI FI
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Автобуски превоз НЕИ ПОРИ, според термини од табелата
 Град на поаѓање  Mесто на поаѓање   Време на поаѓање
 Куманово:  (бензинска Макпетрол - автопат)  04:15h  
 Скопје:  (паркинг пред VIP хотел)  05:00h
 Штип:  (паркинг пред нова пошта)  05:00h
 Велес:  (бензинска, мотел Македонија)  05:45h
 Неготино:  (бензинска, Макпетрол)  06:15h
 Удово:  (бензинска, Макпетрол)  06:45h
 Г.П. Богородица:  (бензинска, Oкта / Богородица)  07:30h
 Поаѓање од Неи Пори:                       14:00 по МК време / 15:00 по ГР време (веднаш пред вилата)

Вила “MARIA” – Неи Пори Неи Пори, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло