DebitursDebiturs
Forgot password?

Вила MAGDA

Достапност на аражманот

Цени за термини по типови простории и услуги
 
Термини 1/4 Апартман Бр. ноќевања
23/09/2017 - 30/09/2017 69.00€ 7*
Термини Цена по лице
23,09,20174,278ден
Вила
2 ѕвезди
Грција
Хaлкидики
00389 72 311 810
14:00
12:00
6 вечери
Вила Магда е лоцирана во центарот на Пефкохори, со директен поглед на море и во непосредна близина на многубројните ресторани и кафе барови кои се простираат по должината на брегот. Апартманите во оваа вила се реновирани и комплено опремени. Вилата располага со трокревени апартмани. Располагаат со комплетно опремена кујна со шпорет, голем фрижидер, телевизор, клима, и wc. Апартманите располагаат со две посебни простории. Во дневната има еден кревет на спуштање и спална соба со два единечни кревети. спална соба со два единечни кревети.

Политика на Вила MAGDA

14:00
12:00

Услугите на Вила MAGDA

  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Вила MAGDA Хaлкидики, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло