DebitursDebiturs
Forgot password?

Вила “AKIS” – Олимпик Бич

Достапност на аражманот

 EARLY BOOKING 20% попуст за уплата до 01.02.2018   |  15% попуст за уплата до 01.03.2018   |  10% попуст за уплата до 01.04.2018
"AKIS" Олимпик бич термин МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
20 27 03  10 17 24 01 08 15 22 29 05 12 19 26 02 09 16 23
бр. ноќи 7 7 7 7 7 7 7  * 7  * 7  * 7  * 7  * 7  * 7  * 7 7 7 7 7 7
1/2 студио 45 60 75 100 120 135 260 285 315 315 315 315 285 140 115 100 75 60 50
1/2+1 студио 45 70 85 115 135 155 285 315 335 335 335 335 315 160 130 110 85 65 55
Дуплекс АПТ /4+1/ 35 50 60 85 100 115 395 435 475 475 475 475 435 120 100 80 65 50 40
Дуплекс АПТ /4+2/ 35 55 65 95 115 130 425 465 505 505 505 505 465 135 110 90 70 55 40
опис на ценовникот цени по лице со превоз цени за наем на цело студио/апартман цени по лице со превоз
Термини Цена по лице
20.05.20182,790ден
Вила
3 ѕвезди
Грција
Олимпик Бич
+38972311810
14:00
12:00

Вила “AKIS” – Олимпик Бич

Бесплатно сместување за 3-то лице во студио | 5-то и 6-то лице во апартман

Вила Akis се наоѓа на самата пешачка зона во Олимпик Бич и на 20m од плажа. Вилата располага со 1/2 студија, 1/2+1 студија со две редовни и едно дополнително легло, како и дуплекс апартмани со две одделни спални и голема дневна соба во која има петосед на расклопување. Секое студио е комплетно опремено со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор, фрижидер…), тоалет,огледало, туш, фен за тело, балкон (масичка со столчиња) со поглед на море/плажа, клима (БЕСПЛАТНА), ТV-LCD , гардеробер, сушара. На располагање на гостите е бесплатен  интернет. Студијата и апартманите се на први и втори кат и имаат просторни тераси со поглед кон плажа/море и пешачката зона.

Политика на Вила “AKIS” – Олимпик Бич

14:00
12:00

Услугите на Вила “AKIS” – Олимпик Бич

 • WI FI
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

НАПОМЕНА
 • -  Цените се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то лице во студио, 5-то и 6-то лице во апартман - БЕСПЛАТНО сместување;
 • -  Цените за 7 ноќи/8 дена (со *), се дадени за наем на цело студио/апартман без вклучен превоз;
 • -  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • -  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • -  Во студио, плаќаат минимум 2 лица | 3-то лице се сместува БЕСПЛАТНО, плаќа само превоз;
 • -  Во дуплекс апартман со две одделни спални, плаќаат минимум 4 лица | 5-то и 6-то лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, плаќаат само превоз;
 • -  Во студио/апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО;
 • -  Поради генерално чистење на студијата/апартманите после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот;
 • -  Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
 • -  Превоз од: Штип / Скопје / Куманово / Велес / Удово / Гевгелија;
 • -  Автобусот ги остава/зема патниците на околу 100m од вилата.
 • -  Клима и Wi-Fi интернет - БЕСПЛАТНО!!
 • -  Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и НE важат за првиот термин.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
 • -  За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин;
 • -  За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (без *), при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице;
 • -  Доплата за туристичка такса - околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект);
 • -  Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. - бесплатно (без седиште);
 • -  Доплата за патничко осигурување.

Вила “AKIS” – Олимпик Бич Олимпик Бич, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло