DebitursDebiturs
Forgot password?

ВИЛА ДИМА – ЛЕПТОКАРИЈА

Достапност на аражманот

(наем на апартмани, 7 ноќевања)
Термини Цена по лице
20.07.20187,254ден
Вила
3 ѕвезди
Грција
Лептокарија
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Студијата Dima се наоѓаат на високо приземје од истоимениот објект во Лептокарија, лоциран на само триесетина местри од градската песочна плажа. Нивната локација, како и квалитетната и модерна опременост, во првата година на нивното работење е вистинскиот мотив за ваш вистински избор. Студијата освен со современиот мебел, опремени се и со сите потребни апарати, тв и клима уред, како и убаво уредени тераси за комфорен престој во текот на летните месеци.

______________________________________________________________________________________________________

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
– Во студиата е дозволено сместување на лица согласно предвидeниот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години, во кревет со родител (по одобрение на домаќинот).
– Употребата на клима уред е бесплатна (каде што е достапен).
– За уплата на две смени (7+7 ноќевања) одобруваме од 10% на втората смена.
– Доплата за полупансион (појадок и вечера) во ресторан (информации во агенцијата).
– Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
– Задолжително патничко осигурување 160 MKD (за лица до 65 год.)
– Доплата за превоз (за корисници на аранжмани): возрасни 35 € ; деца од 2 до 12 год. 25 €

Политика на ВИЛА ДИМА – ЛЕПТОКАРИЈА

14:00
12:00

Услугите на ВИЛА ДИМА – ЛЕПТОКАРИЈА

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

ВИЛА ДИМА – ЛЕПТОКАРИЈА Лептокарија, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло