DebitursDebiturs
Forgot password?

БАНСКО – Park Hotel Gardenia 4*

Достапност на аражманот

Име на Хотел Цена по лице за 2 полупансиони 55€
  Park Hotel GARDENIA 4*
 Дете до 7 години бесплатно
 Второ дете до 7 години 25.00€
 Деца од 7-14 г. на дополнително легло 25.00€
 Возрасен на дополнително легло 38.00€
НАПОМЕНА - Потврда на резервација - ВЕДНАШ !!! - Сместување во DBL Standard  соби 2+1 на база 2 ноќи со појадок и вечера (шведска маса); - Уплата исклучиво во денари 1€ - 62мкд; - Доплата за патничко осигурување 150мкд; - Доплата за туристичка такса 1€ од ден /задолжителна/; КОРИСТЕЊЕ САМО ПРЕВОЗ           Штип-Скопје-Велес-Куамново - БАНСКО - Штип/Велес/Скопје/Куманово термин: 10.03 - 12.03.2017 35€ возрасни / 25€ деца од 2-12г. (повратна) / 25€ возрасни / 20€ деца од 2-12г. (еден правец)
Хотел
4 ѕвезди
Бугарија
Банско хотели барање
2 вечери

4* Park Hotel Gardenia, се наоѓа во строгиот центар на Банско. Располага со 84 двокреветни соби со површина од 30м2, Lux соби со површина од 50м2 и апартмани со површина од 75м2. Хотелот има централна клима, огромен Лоби бар со бесплатен Wi-Fi интернет, автентична кафеана каде се служи вечерата (шведска маса), ресторан во Италиански стил со тераса каде се служи појадокот (шведска маса), SPA центар со над 20 различни видови на процедури, менувачница, сервис за перење и пеглање како и игротека за деца.

Опис на собите: Двокреветните Standard и Economy соби се комплетно опремени со телефон со надворешна линија, Wi-Fi интернет, TV, централна клима, тераса (некои од собите), мини бар (комплетно опремен) сеф, гардеробер, купатило со када/туш кабина, со комплетена бањска козметика, телефон, фен за тело, бањарки… Economy двокреветните соби се наоѓаат на III кат и немаат тераса. Lux собите се атрактивно опремени и се со поголема површина на соба и купатило како и када со хидромасажа. Сите соби секојдневно се чистат и се менува постелнина како и бањскиот прибор.

Политика на БАНСКО – Park Hotel Gardenia 4*

Услугите на БАНСКО – Park Hotel Gardenia 4*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА

Преглед на оценки (0 оценки)

БАНСКО – Park Hotel Gardenia 4* Банско хотели барање, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло