DebitursDebiturs
Forgot password?

УЖИВАЈ ВО НАШИТЕ АРАНЖМАНИ

ЗЕМИ ПОПУСТ ЗА РАНО РЕЗЕРВАЦИЈА

ПРЕГЛЕДАЈ НАШИ АРАНЖМАНИ

Препорачани аранжмани

Топ понуди

В И Е Н АВиена Аустрија

АВТОБУСКИ ПРОГРАМИ  8МИ МАРТ / ВИЕНА  термин: 08.03 – 2ноќи | 129€ / 7.998мкд сигурна реализација  Автобус 5 дена / 2 ноќи

цена од8,618ден

ИЗБЕРИ
И С Т А Н Б У ЛИстанбул Турција

Истанбул – најкосмополитски град во светот, град на контрасти, единствен град кој ги преплавува сите сетила. Истанбул пречекува опсипан со светлина,

цена од6,138ден

ИЗБЕРИ
TUSAN BEACHКушадаси Турција

Тукан Брегот нуди сместување со 4 ѕвездички во Кушадаси. Тоа може да се пофали отворен базен со вода слајдови, сауна

цена од2,666ден

ИЗБЕРИ
ARIA CLAROSКушадаси Турција

Одликувајќи се со сопствена приватна плажа, овој 5-ѕвезда одморалиште има отворен базен и стилски соби. Популарни удобности, како што се

цена од2,666ден

ИЗБЕРИ
Хотел- SAPPHIREСончев Брег Бугарија

Овој имот е 3 минути пешачење од плажа. Одликувајќи се со отворен базен и базен бар, Complex Sapphire е 200

цена од0ден

ИЗБЕРИ
КОМПЛЕКС CORAL -CITY CENTER Бугарија

Хотел Coral City center ** , се наоѓа на главното шеталиште, веднаш до хотелот Кубан. Оддалечен е одлиц лажата околу

цена од0ден

ИЗБЕРИ
Hotel “AMMON GARDEN” 3* – ПефкохориПефкохори Грција

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел “Ammon Garden”. Хотелски соджини: 27 хотелски студија на приземје, први

цена од4,340ден

ИЗБЕРИ
ВИЛА ДИМА – ЛЕПТОКАРИЈАЛептокарија Грција

Студијата Dima се наоѓаат на високо приземје од истоимениот објект во Лептокарија, лоциран на само триесетина местри од градската песочна плажа. Нивната

цена од7,254ден

ИЗБЕРИ
Hotel SkampaДрач Албанија

Hotel Skampa ofron nje ambient të rehatshëm është në Durrës. Ajo gjithashtu ofron një pritje 24-orëshe, një pishinë dhe një

цена од899ден

ИЗБЕРИ
Kompleksi “Gjilani” Ksamili 2018Ксамил Албанија

*Ksamli është një nga vendpushimet bregdetare më të frekuentuara, nga turistët vendas dhe të huaj. Plazhi është i vogël, me

цена од11,098ден

ИЗБЕРИ

Задоволството на нашите клиенти

  • Ова е трет пат што користам Дебитурс за патување, многу добар тим, организиран и многу љубезни луѓе. Ми се допаѓа тоа што секогаш се достапни и спремни за помош при патување.

    Бујар Адеми
  • Минатото лето ни предложија хотел за Албанија што не ми се веруваше дека ке биде толку добар хотел. Дебитурс е агенција што знае што да предложи и тоа со многу добра цена.

    Христина Ристевска
  • Турција е многу убаво место, но и поубаво кога се патува со Дебитурс.

    Моника Георгиевска

Избор на аранжмани од нашите патници

Кажи ни каде сакаш да патуваш.

promo box image3