DebitursDebiturs
Forgot password?

УЖИВАЈ ВО НАШИТЕ АРАНЖМАНИ

ЗЕМИ ПОПУСТ ЗА РАНО РЕЗЕРВАЦИЈА

ПРЕГЛЕДАЈ НАШИ АРАНЖМАНИ

Препорачани аранжмани

Топ понуди

В И Е Н АВиена Аустрија

АВТОБУСКИ ПРОГРАМИ  8МИ МАРТ / ВИЕНА  термин: 08.03 – 2ноќи | 129€ / 7.998мкд сигурна реализација  Автобус 5 дена / 2 ноќи

цена од0€

ИЗБЕРИ
И С Т А Н Б У ЛИстанбул Турција

Истанбул – најкосмополитски град во светот, град на контрасти, единствен град кој ги преплавува сите сетила. Истанбул пречекува опсипан со светлина,

цена од0€

ИЗБЕРИ
TUSAN BEACHКушадаси Турција

Тукан Брегот нуди сместување со 4 ѕвездички во Кушадаси. Тоа може да се пофали отворен базен со вода слајдови, сауна

цена од0€

ИЗБЕРИ
ARIA CLAROSКушадаси Турција

Одликувајќи се со сопствена приватна плажа, овој 5-ѕвезда одморалиште има отворен базен и стилски соби. Популарни удобности, како што се

цена од0€

ИЗБЕРИ
Bohemi Hotel – Soncev bregСончев Брег Бугарија

На 350 метри од прекрасна песочна плажа и познатиот ДИСКО КЛУБ ЛАЗУР, лоциран е хотелот БОХЕМИ 3+*, во познатиот туристички

цена од0€

ИЗБЕРИ
ВИЛА ДИМА – ЛЕПТОКАРИЈАЛептокарија Грција

Студијата Dima се наоѓаат на високо приземје од истоимениот објект во Лептокарија, лоциран на само триесетина местри од градската песочна плажа. Нивната

цена од0€

ИЗБЕРИ
Villa Erato – LeptokariaЛептокарија Грција

Villa Erato се наоѓа на главната улица, која завршува пред градската плажа и шеталиштето во Лептокарија. Лоцирана на само педесетина метри

цена од0€

ИЗБЕРИ

Задоволството на нашите клиенти

  • Ова е трет пат што користам Дебитурс за патување, многу добар тим, организиран и многу љубезни луѓе. Ми се допаѓа тоа што секогаш се достапни и спремни за помош при патување.

    Бујар Адеми
  • Минатото лето ни предложија хотел за Албанија што не ми се веруваше дека ке биде толку добар хотел. Дебитурс е агенција што знае што да предложи и тоа со многу добра цена.

    Христина Ристевска
  • Турција е многу убаво место, но и поубаво кога се патува со Дебитурс.

    Моника Георгиевска

Избор на аранжмани од нашите патници

Кажи ни каде сакаш да патуваш.

promo box image3